Visi mes svajojame. Vieni mažiau, kiti daugiau, tačiau kiekvienas iki širdies gelmių tikime, kad visos šios slaptos mintys taps realybe. Tokia būsena, kai atsiplėšiame nuo kasdieninės rutinos, pasislėpiame nuo šiurkščios realybės ir panyrame į savo minčių, gerų kėtinimų pasaulį, kur galime būti tokiais, kokie iš tiesų esame ............ gėrėtis, mylėti ir džiaugtis..........

2011-02-16

PamokėlėVieną dieną tiek prisirinkau popierinių kiaušinių dėklų, kad jau norėjau juos mesti, bet cinktelėjo netikėta mintis. O gal nemesti......, gal galima kam nors panaudoti. Prieš tai pagalvojau: imsiu nudažysiu, nudekupuosiu ir štai - velykinė dėžutė margučiams. Bet po to galvoju, ne, juk esu atradusi naują įdomų užsiemimą - atviručių kūrimą. Na aišku ir skrebinimą, kuriuo noriu užsiimti, bet niekaip neprisiruošiu (na biškuti ir laiko pritrūksta, ir nuotrukyčių pas mane ne itin, lyginant kiek jų turi kitos skrebaliukės).
Pademonstruosiu ir jums, mano mieli skaitytojai, ką prisimislinau, kokių grožybių galima pasigaminti iš kiaušinių dėklo. :)
Pradžiai pagal nupieštas linijas iškerpamos detalės (na vieną detalią išplėšiau - išoriniai žiedlapiai, kitą`iškirpau - tai viduriukas)


Na, o dabar parodysiu parodysiu kokias gėlytes dar galima pasidaryti. Reikia išsikirpti štai tokias detales pagal punktyrinę liniją.

Štai kokių detalių prisikarpiau. Na dabar galima pradėti dėlioti gėlytę tokią.

                                                                             Arba tokią.
O gal tokią.  :)
Arba  :)
                                 O štai susukus ir suklijavus atraižėlę gaunu štai tokį gėlytės viduriuką.
                                                                   Dar :) gėlyčių pvz.  :)
                                              O čia matote, kokią dar gėlytę galima pasidaryti.                                                   Dar tikių viduriukų gėlytėms prisikarpiau  :)


 Tokios gėlytės dažomos, dekoruojamos ir puošiamos pagal savo norus ir fantazijas. Nedažant irgi gaunamas įdomus varijantas. Tad sėkmės!!! kuriant!!! Manau kad ši pamokėlė ne tik patiko, bet bus jums ir naudinga.

DAR PASTABĖLĖ: Su šiuo popieriuku reikia elgtis šiek tiek atsargiau - drasiai lankstant gali plyšti ne ten kur tikitės.Na o šių likučių manau, kad neverta išmesti, juk galima įdomaus popieriuko pasigaminti. :)

12 komentarų:

Asta rašė...

puikios gelytes, ypac lelija, reiks kada pabandyti pasidaryti :) saunuole, Linute!

Loreta rašė...

Labai patiko lelija,gera idėja

kitokia Aurelija rašė...

Lina, lelija tobula !!!
Super šaunuolė, o ir pamokėlė puiki :))) Kodėl nedalyvavai gėlytės konkurse? Juk puiki rankų darbo gėlė :)))
Šaunuolė ;)

O aš turiu du mažus pakučius nuo kiaušinių pasidėjus... Jei nieko rimto iš jų nesumeistrausiu, tai turiu atsarginį variantą ;) Ačiū už puikią idėją :)))

.......Linaja rašė...

Dėkui :)
Jei kada pabandysite, tai norėčiau pamatyti, įdomu būtų :))

...VitDeko... rašė...

Na labai labai originali ideja panaudoti dezutes :) genealiai pasidarbavai, pritrukus gelyciu butinai pasinaudosiu tavaja ideja ;)

Lemurka rašė...

Aha,lelija labai tikroviska!Puiki mintis!

Neringa rašė...

Originalu ir įdomu, niekad nebūčiau sugalvojusi :)

.......Linaja rašė...

Ačiū ačiū ačiū!!!

Anonimiškas rašė...

na nerealiai graži manta lelija :) tik pačiai pasigaminti man neužtenka kantrybės ir kruopįtumo, bet už opamokėlę labai ačiū :)
Remini

Lawrute rašė...

fantastiskai!!!

Pia rašė...

wow so beautiful flowers,wow wow such a great idea
hugs Pia

Unknown rašė...

Man labai patiko tavo pamokėlė,pabandysiu ja pasinaudoti.Man labai patiko lelija...