Visi mes svajojame. Vieni mažiau, kiti daugiau, tačiau kiekvienas iki širdies gelmių tikime, kad visos šios slaptos mintys taps realybe. Tokia būsena, kai atsiplėšiame nuo kasdieninės rutinos, pasislėpiame nuo šiurkščios realybės ir panyrame į savo minčių, gerų kėtinimų pasaulį, kur galime būti tokiais, kokie iš tiesų esame ............ gėrėtis, mylėti ir džiaugtis..........

2011-09-19

Didysis skrebukių susitikimas

Jau galiu su džiaugsmu pranešti, kad šio nuostabaus skrebuko autorė - LORETA, užsukite pasižvalgyti į jos nuostabius darbelius: http://loretos-mene.blogspot.com/.
 ......................................................................................
Skrebukių susitikime taip pat gavome namų darbą - sukurti burtu keliu ištrauktai slaptai mergaitei skrebuką. Žaidimo pavadinimas - SLAPTA SKREBUKĖ. Na ir ką......procesas pajudėjo sulaukiau savo skrebuko. Ale kaip apsidžiaugiau pamačiusi iš ko!!! Tai viena iš favoričių, kurios darbeliais labai grožiuosi ir kurie labai labai patinka. O skrebukas toks mielas ir brangus. Pasidėjusi savo skrebaliukiškame kambaryje vis pasiimu pasidžiaugti. Pasidžiaukite ir Jūs. Tik dar neatskleisiu paslapties kas jį sukūrė. Paspėliokite:

 

2 komentarai:

Loreta rašė...

Man malonu,kad patiko skrebukas :)

.......Linaja rašė...

Ir labai labai :) :)