Visi mes svajojame. Vieni mažiau, kiti daugiau, tačiau kiekvienas iki širdies gelmių tikime, kad visos šios slaptos mintys taps realybe. Tokia būsena, kai atsiplėšiame nuo kasdieninės rutinos, pasislėpiame nuo šiurkščios realybės ir panyrame į savo minčių, gerų kėtinimų pasaulį, kur galime būti tokiais, kokie iš tiesų esame ............ gėrėtis, mylėti ir džiaugtis..........

2014-01-19

2013 m. gruodžio pabaigoje Dubičių kaimo kultūros centro bibliotekoje  vyko popietė su kaimo vaikučiais. Buvau paruošusi ir iškirtusi su aparatėliu Siziku įvairių formelių kabikams, prikirtusi angeliukų, atsinešiau parinkusi įvairiausių popieriukų atvirukams, parinkau kuo įvairesnių papuošimų, turėjome klijų, žirkles ir kitus būtinus įrankius ir priemones. Įdomumui kūrybos procese pademonstravau ir daviau naudotis kai kuriomis vaikučiams nematytomiss ir dažniausiai mano pačios kūryboje naudojamomis priemonėmis, kaip pvz: lankstymo lenta, pjaustykle, embosinimo plokštelėmis (beje tam labai tiko kočėlas :) ir kt.).  Kūrėme žiemos šventėms skirtus angeliukus, atvirutes, kabikus.
Buvo be galo šilta ir malonu bendrauti su šiais vaikučiais. Stebėti, kaip jie susikaupę ir su dideliu entuziazmu spalvina, dekoruoja, puošia, komponuoja. Beje, kaip sakė vėliau, labiausiai patiko gaminti atvirukus :)

Keletas akimirkų iš renginuko:

 
kūrybinis procesas:


 
Štai kokie gražūs angeliukai:
 

 
Ačiū bendruomenės pirmininkei ir mielai draugei Reginai ir vaikučiams už gražias ir maloniai šiltas akimirkas :)
 
 

3 komentarai:

mazojira rašė...

tikra šaunuolė, tikiu, kad vaikams suteikiai labai daug džiaugsmo :)

.......Linaja rašė...

Na bandžiau šiems vaikučiams ne tik džiaugsmo, bet širdies gerumo ir šilumos suteikti. Manau gal pavyko :)

Asta rašė...

kai fainai! tikrai saunuole, Lina!