Visi mes svajojame. Vieni mažiau, kiti daugiau, tačiau kiekvienas iki širdies gelmių tikime, kad visos šios slaptos mintys taps realybe. Tokia būsena, kai atsiplėšiame nuo kasdieninės rutinos, pasislėpiame nuo šiurkščios realybės ir panyrame į savo minčių, gerų kėtinimų pasaulį, kur galime būti tokiais, kokie iš tiesų esame ............ gėrėtis, mylėti ir džiaugtis..........

2010-12-06

Dar šį savaitgalį sukūriau visą eilę kalėdinių atvirukų. Štai keletas iš jų:
Beje melsvos atvirutės viduje medžiukus piešiau  viena akimi pasižiūrėdama į rastą nuotrauką su miško motyvu. Eglutė štampuota ir nuspalvinta spalvų rinkiniu nusipirktu iš merginos Kristi. Foną pritapšnojau blizgiais klijais ir spec. dirbtinu sniegeliu. Viršelis dekoruotas popieriaus skrituliukais, kurių kraštelius šiek  tiek paplėšiau braukydama žirklėmis, viduriukuose panaudoti snaigučių štampai, šiek tiek panaudota blizgių klijų. Atvirutės vienam krašte pravertas melsvas kaspinėlis.Žalioji atvirutė sukurta nusipirkus Sizzic svajonių aparačiuką, embosinant snaigėmis popieriuką. Kalėdų senelis - panaudojus štampuką ir vėliau jį nuspalvinus, krašteliai dekoruoti skylamušiu. Atvirutė perrišta žaliu kaspinėliu.


2 komentarai:

Neringa rašė...

Labai mielos kaledines atvirutes, bet mane ypatingai suzavejo su iskilusiais (atsivercianciais?) medziais. Graziai atrodo labai. :)

.......Linaja rašė...

Dėkui Neringa :)